عواصف

...جمعیتی که مثل آهن محکم می‌باشند و بادهای عواصف آن‌ها را نمی‌لغزاند و از حرب و جنگ ملول نمی‌شوند و بر خدا توکل می‌کنند

عواصف

...جمعیتی که مثل آهن محکم می‌باشند و بادهای عواصف آن‌ها را نمی‌لغزاند و از حرب و جنگ ملول نمی‌شوند و بر خدا توکل می‌کنند

عواصف
نویسندگان

بسم ا...


چندیست که مسئولان دانشگاه خیلی آزاد کمتر اسلامی مرقوم فرموده‌اند که:نظر به اینکه مقوله حجاب و عفاف، موضوع فرهنگی بوده و نیاز به برنامه‌ها و راهکارهای خاص و تخصصی فرهنگی دارد لذا مقتضی است حراست واحدهای دانشگاهی از هرگونه مداخله در اجرای برنامه های مرتبط با موضوع مطروحه خودداری نموده و صرفا برابر شرح وظایف ذاتی ضمن رصد روند اجرای برنامه‌های معاونت‌های فرهنگی در صورت مشاهده تخلفات احتمالی اشخاص نسبت به تهیه و ارسال گزارش موارد، به متولی فرهنگی واحد اقدام نمایند؛ بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه دخالت بی مورد دفاتر حراست در موضوع صدرالاشاره طبق مقررات با افراد خاطی برخورد انضباطی خواهد شد.
 
تذکر1: در صورت تمایل ریاست واحد با شورای فرهنگی جهت مداخله و یا مشارکت حراست در اجرای برنامه‌های مرتبط با مسئله حجاب و عفاف می بایست موضوع به صورت مکتوب با ذکر حدود اختیارات و شرح وظایف خاص به حراست واحد ابلاغ و حراست نیز پس از انجام هرگونه اقدامی گزارش عملکرد خود را برای این مرکز ارسال نماید.
 
تذکر2: در صورتیکه مسئولین فرهنگی واحد در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی و انضباطی در موضوع حجاب و عفاف و همچنین برخورد با افراد خاطی اقدامی نمودند، گزارش خود را به همراه مستندات به این مرکز ارسال تا جهت سلسله مراتب سازمانی ارسال گردد.


**********

البت که اینگونه اظهار نظرهای شاز در دولت تدبیر و امید (بخوانید: تفریط اکید) بعید به نظر نمی‌رسد و عجب نیست که هرکسی از جا بلند شود، اظهار نظری کند، عاروق روشنفکری در کند، حضار(=اعتدالیون) تشویقش کنند و بعد با افتخار سر جایش بنشیند!

فرقی هم نمی‌کند چه کسی اظهار نظر کند؛ روزی محمدباقر نوبخت به عنوان سخنگوی دولت، روزی حسام الدین آشنا به عنوان مشاور فرهنگی آقای روحانی، روزی حمید میرزاده به عنوان رئیس دانشگاه آزاد و...

و این نهضت همچنان ادامه دارد...


و اما کمی جدی‌تر؛

لیبرالیسم به صورت یک اصطلاح اندیشهٔ سیاسی، معانی زیادی داشته است، اما هرگز از اصل لاتین کلمه liber، به معنی آزاد، جدا نبوده است. این اصطلاح دلالت دارد بر دیدگاه یا خط مشی‌های کسانی که گرایش اولیه‌شان در سیاست و حکومت کسب یا حفظ میزان معینی آزادی از قید نظارت یا هدایت دولت یا عوامل دیگری است که ممکن است برای ارادهٔ انسانی نامطلوب به شمار آید.


بد نیست پاسخی به برخی اظهار نظرها بدهم؛


میرزاده: غوغاسالاران و جریان شارلاتانیسم خبری به دنبال بازداشتن مسئولان از پرداختن به وظایف اصلی‌شان هستند. ما نمی‌توانیم به جای کارهای اصلی، توان و دقت خود را برای مقابله با شارلاتانیسم خبری هدر دهیم.

بنده: وظیفه اصلی مسئولان چیست که شارلاتانیسم خبری(!) اجازه پرداختن به آن‌ها را نمی‌دهد؟ وظیفه‌ی مهم مسئولان حراست جز این است که با عوامل مخرب فضای تحصیلی مقابله کنند و اجازه بر هم زدن نظم فضای علمی را ندهند؟


روابط عمومی دانشگاه آزاد: دانشگاه آزاد یک دانشگاه علمی و نهادی اسلامی بوده و همواره از فرهنگ قرآنی و فرهنگ حجاب و عفاف به عنوان یک ارزش حمایت می‌کند، اما به دلیل اینکه حجاب و عفاف یک مقوله فرهنگی به شمار می‌رود، نمی‌توان در مورد آن با روش‌های فیزیکی، حراستی و انتظامی برخورد کرد، چرا که تجربه نشان داده برخوردهای خشونت‌آمیز در این موارد اثرگذاری کمتری دارد و این تجربه یعنی برخوردهای فیزیکی و حراستی ناموفق بوده است
بنده: آیا این نهاد اسلامی که ایضاً حامی فرهنگ قرآنی و فرهنگ حجاب و عفاف می‌باشد، نباید سیاستی در جهت حفظ و حراست این ارزش‌ها داشته باشد؟
برخورد خشونت آمیز در خصوص حجاب و عفاف به طور عام مطرود است؛ اما سخن اینجاست که آیا نباید با عده‌ای که قصد ساختارشکنی و اهانت و دهن کجی به مقدسات را دارند، برخورد شود؟ اتکا به راهکارهای فرهنگی کافیست؟ پس چه تفاوتی می‌کند عنوان "دانشگاه آزاد" با "دانشگاه آزاد اسلامی"؟ آیا این نوعی عوام فریبی نیست؟

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد خطاب به مدیران و رؤسای دفاتر حراست واحدهای دانشگاه آزاد: از هرگونه مداخله در موضوع حجاب و عفاف خودداری کنید
بنده: وقاحت در حرف به حرف این دستور به چشم می‌خورد؛ پس مبانی دینی چه می‌شود؟ آقای رئیس حراست، توجه داشته باشید که دانشگاه‌های خارجی هم قوانینی برای حجاب دانشجویان خود دارند؛ دانشگاه‌هایی که در کشورهای سکولار یا لیبرال هستند!
ولی دانشگاه آزاد که در کشور اسلامی واقع شده، اینگونه عمل می‌کند! حاشا!دردنوشت: یادم نمی‌ره که کرسی آزاد اندیشی "حجاب" در دانشگاهمون لغو مجوز شد و چقدر دوندگی کردیم تا تونستیم احیاش کنیم... اونوقت آقایان می‌گن باید کار فرهنگی انجام داد!

کاملاً با ربط:
شششش<صدای بیسیم>
حاجی اینجا روسری‌ها عقب نشینی کردن... دشمن محاصرمون کرده؛ رو پشت بوم‌ها بمب‌های بشقابی گذاشته؛ قلب و فکرمون رو هدف گرفته؛ خیلی تلفات دادیم
حاجی اینجا دیگه مانتوها دکمه نداره... اونم با آستین‌های کوتاه؛ سلاح جدیدشون ساپرته... چشم اکثر جوونا رو آلوده کردن...
حاجی صدامو می‌شنوی؟
حاجی ما تا آخر ایستادیم...

شششش<صدای بیسیم>
قطع و وصل میشه... مجنون جان به گوشم

حاجی اوضاع خیلی خرابه... محاصره تنگ‌تر شده
اینجا شیاطین مدام شیمیایی می‌زنن
برادر به بچه‌ها خیلی تذکر می‌دیم به دستگاه امام حسین(ع) متوسل بشن؛ ولی انگار برای خیلی‌ها مهم نیست و اثری نداره...
عامل خفه کننده دیگه بوی گیاه نمی‌ده، بوی گناه می‌ده...
حاجی اینجا به خواهرا همش می‌گیم چادرتون رو حائل کنید تا بوی گناه مشامتون رو اذیت نکنه، ولی کو گوش شنوا؟

نظرات  (۳)

 • حزب الله سایبر
 • گروه کلیپ و مستند حزب الله سایبر کلیپ ” پشتوانه انقلاب” را در راستای روشنگری در مورد کشور هایی که در آنها انقلاب شده است را منتشر و در اختیار مخاطبان قرار داده است.

  دانلود در سایت حزب الله سایبر: http://www.hizbullahcyber.com/content/22005


  گروه نشریات و چندرسانه ای حزب الله سایبر به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان ویژه نامه ای را با نام “ماه برکت” برای مخاطبان عزیز آماده کرده است.

  دانلود در سایت حزب الله سایبر:
  http://www.hizbullahcyber.com/content/22000

 • سعید براتی
 • سلام-
  حلول ماه مبارک رمضان را خدمت شما و همه مسلمین تبریک عرض میکنم.
  امید که ما را از دعای خیرتان محروم نفرمائید.

  دعا کنیم تا خداوند ظهور حجتش را نزدیک گرداند و به ما توفیق سربازی مهدی موعود را عطا بفرماید.

   

  دانشگاه لیبرال... حراست هم شد کشک!!!

  پاسخ:
  علیکم السلام
  این ماه بر شما هم مبارک باشد ان شاالله
  http://pouke140.blog.ir/1393/06/03/38-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی